Pages Navigation Menu

oferta

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe . Od koncepcji poprzez opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych po wizualizacje oraz animacje 3D.

Nasze usługi projektowania architektury i wnętrz są uzupełnione o profesjonalnie przygotowaną dokumentację graficzną, która w fotorealistyczny sposób przedstawi wizję projektowanego obiektu lub wnętrza za pomocą cyfrowych obrazów – wizualizacji, jak i krótkometrażowych filmów – animacji przedstawiających „wirtualny spacer” po projektowanym obiekcie.

ARCHISIDE projektuje i realizuje ogrody i budynki wraz z aranżacją wnętrz, identyfikację wizualną Państwa firmy; od projektu logo, wizytówek, ulotek po projekt wnętrza.

Dla  Państwa wygody i komfortu, pierwsze spotkanie na wizji lokalnej jest zawsze bezpłatne i niezobowiązujące. Na życzenie klienta wykonujemy bezpłatną  wycenę projektu.

Dzięki naszemu wykształceniu oraz doświadczeniu, możemy świadczyć Państwu kompleksowe usługi projektowe – od koncepcji poprzez opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych po wizualizacje oraz animacje 3D oraz nadzór autorski.

ARCHISIDE wykonuje :

-projekty architektoniczne,
-projekty wnętrz,
-identyfikacje wizualną,
-projekty zieleni, ogrodów,
-projekty logo oraz wizytówek,