Pages Navigation Menu

Szafirowe domy | Paiu Semi Mirosław Skorczyński & archiside | Toruń, 2013

Razem z znakomitym toruńskim architektem, Mirosławem Skorczyńskim, stworzyliśmy projekt nowoczesnych i ponadczasowych domów szeregowych w Toruni. Modernistyczna nie starzejąca się architektura czerpie z najlepszych źródeł i inspiracji. Dzięki temu w Toruniu powstała nowa jakość architektoniczna.

Projekt został wykonany ze względu na dosć trudną lokalizację działki. Inwestor chciał wykorzystać teren w samym cantrum osiedla domów szeregowych. Zaproponowaliśmy nowoczesną wersję domów szeregowych.

Budynki charakteryzuję się nowoczesną stylistyką, która wpisuje się w otaczającą przestrzeń. Pomimo znacznej powierzchni ok 240mkw domy są  w wewnątrz jasne i  nie odczuwa się, że jest to zabudowa szeregowa.

Twórcza praca i profesjonalna realizacja projektu  PAIU SEMI oraz Archiside została nagrodza prze Prezydenta Miasta Torunia!

W tegorocznej edycji, w konkursie Obiekt Roku 2013-2014 zdobyliśmy główną nagrodę w  kategorii zespołów i pojedynczych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Zapraszamy do lektury wywiadu z naszym ulubionym Inwestorem, który nam zaufał i zrealizował projekt z dbałością o wszystkie detale.

 

wywiad

opis budynków